Kasko kalkulators, Salīdzini Kasko cenas, Plaša informācija par KASKO apdrošināšanas piedāvājumiem

KASKO kalkulators

Auto vadītāji novērtē šīs iespējas priekšrocības, jo KASKO iegāde vēl nekad nav bijusi tik ātra un ērta. Pēc datu ievadīšanas,
lētāko Kasko cenu iegūsiet dažu sekunžu laikā.

KASKO ir brīvprātīga sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kas sevī ietver plašu riska spektru. Apdrošinašana sedz zaudējumus, kas radušies transportlīdzekļa bojājuma, laupīšanas vai zādzības gadījumā. Atšķirībā no OCTA, KASKO apdrošināšana nav obligāta, tomēr, ja plānojat iegādāties automašīnu līzingā, kā viena no līzinga kompāniju obligātām prasībām ir KASKO apdrošināšanas polise.

Jūsu drošība uz ceļa ir atkarīga ne tikai no Jūsu pašu braukšanas ieradumiem un uzvedības, bet tikpat lielā mērā arī no pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem un apstākļiem. KASKO ir iespēja apdrošināt visa veida sauszemes transportlīdzekļus, lai negadījuma situācijā atlīdzinātu zaudējumus, kas Jūsu transportlīdzeklim var rasties ceļu satiksmes negadījumā vai ja tas tiek apzagts, aizdzīts vai kāds to sabojā.

KASKO apdrošināšana ir pieejama dažādiem transportlīdzekļiem -  ne tikai vieglajām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem un visu veidu piekabēm.

Izmanto KASKO kalkulatoru un nopērc KASKO polisi online!

KASKO apdrošināšanas polises cena

Apdrošināšanas prēmija (polises cena) tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā tieši Jūs raksturojošos riska faktorus un izvēlētos nosacījumus. Iegādājoties KASKO apdrošināšanas polisi, katra apdrošināšanas kompānija izvirza savus nosacījumus, kas būtiski ietekmē polises cenu. Esam apkopojuši būtiskākos faktorus, kas ietekmē KASKO cenu.


Kasko kalkulators, Salīdzini Kasko cenas!